Bölgesel İncelme / Selülit Giderme

Bölgesel İncelme / Selülit Giderme

Konya Güzellik Merkezi, Konya Saç Mezoterapisi, Konya Lazer Epilasyon, Konya Kalıcı Makyaj, Konya Protez Tırnak, Konya Cilt Bakımı, Konya Bölgesel İncelme, Konya Selülit Tedavisi.

EMSlim

EMSlim vücut sıkılaştırma; pasif jimnastik ve kas simülasyonunda dünyadaki en gelişmiş sistemdir. EMS teknolojisi ile EMSculpt; elektromanyetik dalgalar yaratarak derinin altına iner ve bölgedeki kaslara ulaşır. Bu bölgede spor ile yapılamayacak kadar kasılma yaratarak vücutta sıkılaştırma sağlar. Daha fit olmak isteyen, daha sportif ve kaslı görünmek isteyenlerin 1 numara olarak tercih ettiği bir sistemdir. Özellikle spora gitmeye üşenenler, vakti olmayanlar ve tek seferde çok daha fazla etki görmek isteyenler için biçilmiş kaftandır. Bölgedeki kas miktarını arttırırken, yağları ise azalttığı bilimsel olarak kanıtlanmış bir yöntemdir.

Tek Seansta 20.000 Mekik 20.000 Squat Etkisi!

EMSlim diğer adı ile EMSculpt; ameliyatsız karın germe, popo dikleştirme, bacak sıkılaştırıcı, kol sıkılaştırma, bel inceltme, basen inceltme gibi özellikleri ile öne çıkmaktadır. Tek seansı yaklaşık sadece 30 dakika sürmektedir. Fakat bu 30 dakikada 20.000 mekik etkisi yaratabilmektedir.Tamamen ağrısız ve acısız bir işlem olması ile özellikle tercih sebebidir. Uzandığınız yerden telefonunuz ile oynayarak yapabileceğiniz işlem ile en üst düzeyde vücut sıkılaştırma deneyimi yaşayabilirsiniz.

EMSlim Vücut Sıkılaştırma Yanında Yağ Yakımı Da Sağlar!

Bilimsel olarak en basit şekilde açıklamak gerekirse; kişinin yaktığı kaloriden fazla kaloriyi aldığı durumlarda vücudu yağ depolamaya başlar. Bu da daha şişman bir görünüme neden olur.  Emsculpt cihazı sadece vücut sıkılaştırma sağlamaz. Uygulama yapılırken vücut enerjiye ihtiyaç duyar. Enerjiyi de sağlamak için depolanan yağlar kullanılır. Ayrıca uzun dönemli olarak metabolizmayı hızlandırdığı için devamlı olarak yağ yakımını destekler.

Lenf Drenaj

Vücuda basınç masajı yapabilen cihazlarla, vücuttaki lenfatik ve venöz dolaşımın hızlandırılması yöntemidir. Bu yöntemle damarlar arasında biriken sıvının drene edilmesine ortam yaratılır. Çeşitli hastalıklar sebebiyle vücutta oluşan ödemin atılmasında, selülit tedavisinde, bölgesel zayıflamada ve vücut sıkılaştırmada kullanılmaktadır.

Lenf drenaj cihazı ile gerçekleştirilen yöntem, ayak parmak uçlarından başlayarak bel bölgesine ve hatta boyuna kadar uygulanan yoğun bir masaj tekniğine dayalıdır. Bu masaj sayesinde lenf dolaşımı hızlanmaktadır.

Lenf sisteminin en önemli özelliği vücuttaki ödem ve toksinlerin atılmasını ve dolaşım sisteminin düzenlenmesini sağlamasıdır. Gün boyu ayakta kalan kişilerde veya sürekli masa başında oturarak iş yapanlarda, çeşitli nedenlerle dolaşım bozuklukları oluşur. Bu bozukluk hem kan dolaşımını hem de lenf dolaşımını etkiler. Lenf dolaşımının bozulması sonucu başta selülit olmak üzere pek çok hastalık meydana gelmektedir. Bu tedavide, lenfatik akım yönünde, farklı güçlerde basınçlar uygulanarak lenf dolaşımın hızlanması sağlanır.

Lenf Drenaj Uygulamasının Faydaları

 • Lenfatik dolaşımı hızlandırır.
 • Kan dolaşımı hızlanır.
 • Selülite neden olan dokular arası birikmiş yağlar lenf sistemine katılarak vücuttan atılır. Bu şekilde selülit azalır.
 • Cihazlarla yapılan yağ yakım uygulamalarından sonra parçalanan yağların vücuttan uzaklaştırılmasına yardımcı olur.
 • Hücrelere daha çok oksijen gider. Cilt canlanır.
 • Vücutta birikmiş istenmeyen maddelerin vücuttan uzaklaştırılması hızlanır.
 • Detoks etkisi sağlar.
 • Masaj etkisi ile vücut rahatlar.

G5 Masajı

G5 Masajı Nedir?

Selülit giderici masaj aleti olan G5 masajı; temel çalışma prensibi, deriye uyguladığı ritmik itme ve titreşim hareketleriyle deriyi uyararak sıkılaşmaya, selülitlerinizden kurtulmaya ve bölgesel zayıflamaya yardımcı olmaktır. Birçok kişinin memnun kaldığı ve son derece başarılı sonuçlar ortaya koyan G5 masajı tekniği giderek yaygın uygulanan profesyonel bir bakım haline gelmektedir. Yağ yakılmasını hızlandıran özel bir masaj tekniğidir. Ayrıca bölgesel dolaşımın düzenlenmesinde, metabolizma hızlandırılmasında, kan dolaşımının sağlanmasında da etkilidir.

G5 Masajı Sadece Selülitlerde Mi Etkilidir?

”Selülit nasıl gider?” sorusuna çok iyi cevap veren G5 masajı genellikle selülit gidermede tercih ediimektedir.Aynı zamanda tüm vücuda uygulanabilmektedir. Yaygın olarak bel, kalça, üst bacak ve kol bölgelerinde tercih edilmektedir. Uygulama sırasında bölgeye özel bir krem uygulanır. Bu özel krem sayesinde yağ yakıcı etki artırılmaktadır.Bu masaj eğitimini almış olan bir uzman tarafından yapılır.

G5 Masajı Nasıl Bir Yöntem ?

El yordamıyla yapılan masajlara oranla çok daha etkili ve uygulaması basit bir yöntem olan G5 Masajı aynı zamanda bedensel stresi azaltmaya destek olur, bölgesel kan dolaşımını hızlandırır, cilde esneklik kazandırır, ödemlerin atılmasına yardımcı olur, metabolik hızı arttırır. Metabolik hızın artması yağ yakımını otomatik olarak hızlandıracağı için kilo vermeyi oldukça kolaylaştırır. Konusunda uzman estetik uzmanlarımız tarafından gerçekleştirilir; özellikle kalça, bacak ve popo bölgesinin görüntüsü veya bu bölgelerdeki yağ dokusunun yarattığı sarkıklıktan şikayetçi olan kişiler tarafından talep edilmektedir.

Seanslar Kaç Dakika Sürer ve Kaç Seans Önerilir?

Selülit giderici masaj aleti olan G5, konusunda uzman kişiler tarafından ortalama 30 dakika uygulanan bir zayıflama yöntemidir. Kişiden kişiye gerekli olan seans miktarı değişmekle birlikte genelde 8-12 seans arası önerilir. Uygulamanın etkileri 5 seanstan sonra gözle net bir şekilde görülmektedir.

Çoğu kişiye uygulanabilen G5 tabii ki bazı kişiler için de uygun değildir. Mesela hamilelerde, yeni doğum yapanlarda, yeni ameliyatlı olan kişilerde, regl döneminde, epilepsi rahatsızlığı olanlarda uygulanması pek tavsiye edilmez. Aynı zamanda varisi olan kişilere de varissiz bölgeler için uygulanması tavsiye edilir.

G5 masajı; problemlerin fazlalığına göre, kişiyi daha kısa sürede mutlu etmek için diğer zayıflama ve sıkılaştırma cihazları ile desteklenerek uygulanabilir.

Selülit Giderici G5 Masaj Aleti Faydaları:

 • Cildi sıkılaştırır ve elastikiyet kaybını önler.
 • Selülitleri giderir ve oluşumunu engeller.
 • Vücutta bölgesel olarak dolaşımı iyileştirir ve düzenler.
 • Metabolizmayı hızlandırarak yağ yakımı sağlar.
 • Oluşan bu etkiler ile uygulanan bölgede incelme ve sıkılaşma sağlar.
 • Ciltteki elastikiyeti toparlar.
 • Masaj etkisi yaratır. Bu nedenle kronik yorgunluğu üstünüzden atar.
 • Eklemlerdeki ve kaslardaki hareketi destekler, arttırır.
 • Kasları güçlendirir.
 • Lenfatik drenajı hızlandırır.
 • Ayrıca vücutta Detox etkisi yaratır.
 • Vücuttaki toksinleri dışarı atar.
 • Selülit giderme işlemi kadınların en çok ihtiyaç duyduğu yöntemler arasında yer almaktadır.

SELÜLİT GİDERME

 • Genellikle kalça ve bacaklarda görülen pürüzlü portakal görüntüsü, yaz aylarının gelmesi ile birlikte kadınların korkulu rüyası haline dönüşür.Selülit kadınlarda genel olarak görülen bir rahatsızlık olmuş olsa da genellikle sağlıksız beslenmekten ve aşırı kafein tüketiminden meydana gelmektedir.
 • Selülit giderme işleminde elektromanyetik dalgalar kullanılır. İşlem sırasında vücutta ağrı ya da acı hissedilmemektedir. Dejenerasyona uğramış doku uygulanan işlemler doğrultusunda yeniden sıkılaşır ve vücutta üremeye başlayan kollajen sayesinde canlılığını yeniden kazanır.
 • İşlemden önce ve sonrasında mutlaka bol su tüketilmesi gerekmektedir. Çünkü parçalanan demoralize yapılar böbrekler vasıtasıyla vücuttan atılarak dağıtılır. Bu işlemin gerçekleştiği dönemler de kafein ve sigara tüketimine, bol sıvı tüketimine ve sağlıklı beslenmeye dikkat edilmelidir.
 • Eğer sizler de selülit sorunlarından şikâyetçi iseniz ve nasıl kurtulacağınızı bir türlü bilemiyorsanız güzellik merkezimize gelebilir ve bilgi alabilirsiniz. Uzman arkadaşlarımız tarafından gerçekleştirilen işlemlerde hijyen ve sağlık koşullarına dikkat edilmektedir.

Konya Güzellik Merkezi MOD Beauty’de Konya Bölgesel İncelme, Bölgesel İncelme Konya, Selülit Giderme Konya işlemleri Güzellik Merkezi Konya MOD Beauty’de yapılmaktadır.

Bizi Takip Edin!

Kampanyalarımızı takip etmek, işlemlerimizi görmek ve çekilişlerimize katılmak için bizi Instagram üzerinden takip edin.

  Sizi Arayalım!

  Kampanyalarımız hakkında bilgi almak ve hızlı randevu için numaranızı bırakın, sizi arayalım!

  Onaylıyorum

  Bizi Takip Edin!

  Abonelerimize özel kampanlarımız ve videolu içeriklerimiz ve hizmetlerimiz için Youtube kanalımıza abone olun!.