El - Ayak Bakımı

El – Ayak Bakımı

Konya Güzellik Merkezi, Konya Saç Mezoterapisi, Konya Lazer Epilasyon, Konya Kalıcı Makyaj, Konya Protez Tırnak, Konya Cilt Bakımı, Konya Bölgesel İncelme, Konya Selülit Tedavisi.

Manikür pedikür

Manikür pedikür, el, ayak ve tırnaklarımızın sağlıklı ve güzel bir görünüme sahip olması için, periyodik olarak yaptırdığımız profesyonel bir uygulamadır. Manikür ile el tırnaklarımızın bakımı yapılırken; pedikür ile, ayak ve ayak tırnaklarının sağlıklı ve güzel bir görünüme sahip olması için gerekli bakımlar yapılır.

Kalıcı oje

Kalıcı Oje Nedir?

Kalıcı oje uygulaması; yoğun iş temposuna sahip, oje sürmeye ve manikür yaptırmaya zamanı olmayan kadınların oldukça tercih ettiği bir uygulamadır.

Standart ojeler belli bir süre için ilk görünümünü korurlar. Fakat ev ve iş temposu nedeniyle çok çabuk zarar görürler. Soyulan ojelerin görünümü hoş olmadığı için sürekli ojeleri silip yeniden sürmek zorunda kalırız. Bu da azımsanmayacak ölçüde zamanımızı alır. Kalıcı oje; tırnakta uzun süre herhangi bir deformasyona uğramaksızın kalıcılığını koruyan bir uygulamadır.

Kalıcı oje uygulaması ile çok uzun süre ojelerde çıkma ya da bozulma olmaz. Düzgün, pürüzsüz, parlak ve bakımlı bir görünüm elde edilir. Tırnak kusurlarını kapatır. 

Kalıcı oje özel ve tırnaklarınıza zararı olmayan, güvenle kullanabileceğiniz malzemelerden üretilmiştir. UV ışınları ile ojelerin kalıcılığı arttırılır ve böylelikle ojelerin kullanım süresi uzamış olur. Kalıcı oje uygulaması için özel cihazlar kullanılır. Bu cihazlar sayesinde oje tırnak üzerine yapışır ve daha sonra kurutulur. Kalıcı oje özel makineler ile yapıldığı için bu işlemi evde yapmanız mümkün değildir.

Kalıcı Oje Nasıl Uygulanır?  Ne Kadar Dayanır?

Kalıcı oje; bakımları doğru yapıldığı takdirde 1 ay kalıcılığını koruyacaktır.

Pedikür Spa

Kişisel bakımda son derece önem taşıyan işlemlerden biri de pedikür işlemidir.Spa pedikür özel koltuklarda, klasik işlemlerden farklı olarak daha derinden uygulanan oldukça popüler bir işlemdir.Kullanılan tüm ekipman ve malzemeler kişiye özeldir.Ayaklarda ölü derinin arınmasını, yenilenmesini  ve topuklarda çatlak görüntüsünün yok edilmesini  ve yumuşacık olmasını sağlayan  bu işlemde kişiye özel aşamalar uygulanır. Ayakların nem derecesini artırarak cilt sağlığına çok iyi gelir.Kullanılan nem bombaları sayesinde hem ayaklarınızın yumuşacık olması hem de güzel kokması mümkün olur.

Konya Güzellik Merkezi MOD Beauty‘de yapılan diğer işlemler: Konya Protez Tırnak, Konya Jel Tırnak, Konya Protez Tırnak Fiyatları, Konya Protez Tırnak Yapan Yerler için bizi arayın.

Bizi Takip Edin!

Kampanyalarımızı takip etmek, işlemlerimizi görmek ve çekilişlerimize katılmak için bizi Instagram üzerinden takip edin.

    Sizi Arayalım!

    Kampanyalarımız hakkında bilgi almak ve hızlı randevu için numaranızı bırakın, sizi arayalım!

    Onaylıyorum

    Bizi Takip Edin!

    Abonelerimize özel kampanlarımız ve videolu içeriklerimiz ve hizmetlerimiz için Youtube kanalımıza abone olun!.