Kalıcı Makyaj

Kalıcı Makyaj

Konya Güzellik Merkezi, Konya Saç Mezoterapisi, Konya Lazer Epilasyon, Konya Kalıcı Makyaj, Konya Protez Tırnak, Konya Cilt Bakımı, Konya Bölgesel İncelme, Konya Selülit Tedavisi.

Microblading

Yüz ifadesinde fazlasıyla etki oynayan kaş bakımı oldukça zahmetli ve zordur. Ayrıca yanlış kaş alımları zamanla dökülmelere ve küsmelere sebebiyet verebilir. Her gün size fazlasıyla zahmet veren kaş bakımından sıkıldıysanız, yüz ifadenizi güzelleştirmek için microblading uygulamasından faydalanarak bu zahmetten kurtulabilirsiniz.

Microblading kalıcı makyaj uygulamasında kullanılan, kaşlara daha dolgun ve güzel görünüm kazandırmak amacıyla kişinin yüzüne en uygun olarak gerçekleştirilen kaş kontür tekniğidir.

Tamamen organik olan bu işlem cildinizde hiçbir sorun yaratmaz ve acı, ağrı hissettirmez. Ancak yine de uzmanlar tarafından yapılması gereken profesyonellik isteyen bir işlemdir. Microblading uygulaması kişiden kişiye değişmekle beraber ortalama olarak 1- 1,5 yıl kadar kalıcılığını korur. Ancak kaş kontürü, yenilenebilen bir işlem olduğu için etkisini kaybedince tekrarlanabilir.

Kaş Pudralama

Kaş Pudralama Nedir?

Kaşta pudralama tekniği ile kaşlara bir tür far efekti verilir. Kaşın altına yapılan bir nevi buğulama, gölgelendirme efekti işlemidir. Renkler biraz flu ve geçişlidir. Kaşları seyrek olan, kaşlarını sürekli doldurma ihtiyacı duyan ama aynı zamanda doğal bir görünüm elde etmek isteyen kişiler için uygundur.

Pudralama tekniği; kaş için kullanılan diğer kalıcı makyaj tekniklerine kıyasla daha kalıcıdır. İşlemin kalıcılık süresi 12-18 ay arasındadır. Bu süre işlem derinliğine, pigmentin kalitesine göre değişmektedir.Kaş pudralama işlemi steril ortamda, steril cihazlarla ve bu işin eğitimini almış kişiler tarafından yapıldığı sürece cilde ve yaptıran kişinin sağlığına hiçbir zararı bulunmamaktadır. Kaş pudralama işlemi acısız ve ağrısız bir işlemdir. İşlem yapılan bölgenin nemlendirici kremlerle desteklenmesi ve bakımın iyi bir şekilde yapılması gerekir. İşlemin yapılmasından sonra 2 gün boyunca bölgeye su değdirilmemelidir.

Kaş Laminasyonu

Kaş formunu değiştirmek isteyen ya da hacim kazandırmak isteyen insanların tercihi arasında yer almaktadır.  Bu uygulamanın en büyük avantajı kaşı istediğiniz şekilde yönlendirebilme olanağı sunmasıdır.
Kaş modası her daim değişen bir sirkülâsyona sahiptir. Ancak son yıllarda doğal yukarı doğru sabitleştirilmiş kaşlarla karşılaşmanız olasıdır. Bu işlem kıl köklerine protein, vitamin ve keratin yüklemeleri yapılarak kaşları yukarı doğru sabitlemekte ve kaş yapısını beslemektedir. Yanlış alınan kaşların küsmesi sonucu biçimsiz kaşlara sahip olan insanların da en çok tercih ettiği yöntem kaş laminasyonu işlemidir.

Kaşlara uygulanan solüsyonlar ile kıl kökleri yukarı doğru tek tek taranarak sabitlendirilir. Özellikle düşük kaş problemi yaşayan insanlarda çok güzel sonuçlar alınabilmektedir. Kalıcılık süresi kişiden kişiye değişiklik gösterse de etkisi yaklaşık olarak 2-3 ay sürmektedir. Ağrısız ve acısız bir işlemdir.

İşlem bitiminde günlük hayatınıza hemen devam edebilirsiniz. Sadece işlem yapıldıktan sonra 24 saat bölgeye su değdirmemeniz gerekmektedir.

Kaş laminasyonu işleminin zararının olup olmadığı da merak edilmektedir. Kalitesiz ürünlerle yapıldığı takdirde kaş dökülmelerine sebebiyet vermektedir. Kullandığımız kaliteli solüsyonlar ile yaptıracağınız kaş lifting uygulaması zararlı değildir.

Kaş Vitamini

Kaş vitamini nedir?

Kaş vitamini kaşların eski formunu kazanmasına ve sağlıklı yapısına geri dönmesine yardımcı bir yöntemdir. Yüzü şekillendiren ve bakışları etkili bir hale getiren kaşların şekli oldukça önemli bir konudur. Dolgun kaşlar yüze ekstra bir güzellik kazandırmanın yanı sıra ifadenizi de belirler. Kaşlara şekil vermede yaşanan en büyük sıkıntıların başında kaşların zamanla seyrelmiş olması gelir. Bunun önüne geçmek içinde kaş vitamini uygulamaları tercih edilir. Dökülmüş, küsmüş ya da incelmiş kaşları güçlendirmek amacıyla kaş köklerine vitamin nüfuz ettirilir. Kıl köklerinin canlandırılması esasına dayanır. Zayıf veya çeşitli sebeplere bağlı olarak dökülmüş kaşların tekrar çıkmasını hedefler. Güçlü içeriği ile kaş kıllarının diplerine nüfuz ederek kaşları besler. Kıl köklerini canlandırır, dökülen yerlerde tekrar kıl çıkmasını destekler.

Vitamin uygulaması nasıl yapılır?

Kaş vitamini uygulamasında; kıl köklerini destekleyen ve güçlendiren çeşitli vitaminler cihaz yardımı ile kaşlara nüfuz ettirilir. Bu sayede küsmüş ve işlevselliğini yitirmiş kaş kökleri canlandırılır. Vitaminlerle hazırlanmış serum, cihaz yardımı ile kaşın tamamına ve kaş diplerine uygulanır.

Kaş vitamini uygulaması ne kadar sürüyor?

Vitamin uygulaması belirli aralıklarla yapılan üç ile beş seans arasında değişkenlik gösterir. Her seans ortalama yarım saat sürmektedir. Uygulanan işlemler sonucunda kişi çok daha gür ve dolgun kaşlara sahip olur. Kaş vitamini yaptırmadan önce nasıl bir kaş istediğinizi ve buna yakın sonuçlar alıp alamayacağınızı uzmanınıza danışın.

Dudak Renklendirme

Dudak renklendirme solgun ve cansız dudakların özel kalıcı makyaj boyası kullanılarak yeniden canlı ve bakımlı görünmesini sağlamak için yapılan bir kalıcı makyaj uygulamasıdır. Bu işlem sırasında özel bir pigment, dudaklara uygulanarak cilt altına yerleştirilerek dudak hattı ve dudak rengi belirginleştirilir. Kişiye daha dolgun, daha canlı ve daha genç bir görünüm sağlayan dudak renklendirme işlemi dudaklara doğal bir hacim ve renk kazandırır. İşlem sırasında bölgesel anestezi kremi kullanılmaktadır. Bu sebeple herhangi bir acı hissedilmez.

Kalıcı Eyeliner

Kalıcı eyeliner son zamanların en gözde uygulamalarından biridir. Eyeliner yapmayı seviyorsunuz fakat her gün uğraşmak canınızı mı sıkıyor? Ya da eyeliner çekmede sorunlar mı yaşıyorsunuz? Peki kalıcı eyeliner ile bu sorunlardan kurtulabilirsiniz desek? Günün her anı daha belirgin gözlere sahip olmak senin elinde.

Kalıcı Eyeliner nedir?

Kalıcı eyeliner ve kalıcı dipliner bir kalıcı makyaj uygulamasıdır. İsteğe göre incelik, kalınlık ve kuyruğu ayarlanır. Daha belirgin, alımlı ve güzel gözlere sahip olmak isteyenlerin vazgeçilmez makyajıdır. Fakat bazen işkence olabilmektedir. Özellikle her gün yapmamız gerektiği için bir süre sonra hem zaman kaybı olmaya hem de sıkıcı bir hal almaya başlar. Özellikle eyeliner çekme konusunda sorun yaşayanlar için tam bir işkencedir.Çoğu kişi tarafından dövme işlemi ile aynı işlem olduğu düşünülüyor. Fakat kalıcılığı, kullanılan boyalar ve teknik olarak bakarsak çok farklı bir işlemdir. İşlemde doğal, organik boyalar kullanılır.

Kalıcı Eyeliner İşlemi Nasıl Yapılır?

İşlem alanında uzun süre eğitim almış uzmanlarımız tarafından yapılır.  Bakımlı ve güzel görünmek isteyen kadınların tercihi olan kalıcı dipliner işlemine çizim yapılarak başlanır. Yapılan çizim size gösterilir. Beğendiğiniz taktirde işleme başlanır. İşlem ortalama 1 saat sürer.

Sağlıklı Bir İşlem Midir?

Uzmanlar tarafından sterilize ortamda yapıldığı taktirde hiçbir sağlık sorunu teşkil etmez. Ayrıca kullanılan malzemelerin doğal olması sebebi ile ciltte herhangi sorun yaratmaz.

Kalıcılığı Ne Kadardır?

Kalıcı dipliner; kalıcılığı bakımınıza ve kullanılan ürünlere göre değişmekle birlike en az 2 yıldır.Bakıma göre 3-4 yıla kadar çıkmaktadır. Memnun kalacağınızı garanti ettiğimiz uygulama bitiminde tekrar yapmak isteyeceksiniz.

Baby liner

Kirpik diplerini takip eden bir çizgi şeklinde yapılan kalıcı makyaj uygulamasıdır. Eyeliner kadar kuyruk olmaz, daha doğal bir görüntü verir.Gözleri olduğundan daha çekici ve belirgin hale getirir.Kalıcılığı en az 2 yıl surer.

Buğulu eyeliner

Bakışlara derinlik katan kalıcı bir göz makyajı çeşididir.Gözlerde dağıtılmış eyeliner(smokey eye) görünümü vermektedir ve her gün makyaj yapmaya üşenenler için çok iyi bir tercihtir.Kalıcılığı yaklaşık 1,5-2 yıl arasında değişebilir.

İpek Kirpik

İpek kirpik işlemi, son zamanlarda popüler olan bir güzellik işlemidir. Bu işlemde, yapay kirpikler doğal kirpiklere tek tek uygulanır ve daha dolgun, daha kıvrımlı ve daha uzun kirpikler elde edilir.

Kirpik Lifting

Kirpik Lifting kirpikleri besler ve daha sağlıklı olmasını sağlar. Fakat bazı kişiler için önerilmez. Mesela hamilelere, göz enfeksiyonu, kirpik dökülmesi gibi problem yaşayan kişilere yapılmaması gerekmektedir. Uygulamayı yapan kişinin tecrübeli ve gerekli eğitimlere sahip olması sağlığınız için oldukça önemlidir. Uygulama sonrası anında yaşantınıza devam edebilmenize karşın ilk 24 saat kirpiklerin suyla temas etmemesi, rimel vb. makyaj malzemelerinin göz ve civarına sürülmemesi gerekmektedir.

Kalıcılığı Ne Kadardır? Kaç dakika sürer?

Etkisi ortalama 2-3 ay sürmektedir. Genellikle günlük yaşamda koşuşturma içinde makyaja zaman ayırmak istemeyen, sağlıksız kirpiklere sahip olan, rimelsiz göz makyajı sahibi olmak isteyen ve daha dolgun daha hacimli kirpik sahibi olmak isteyen kişiler tarafından tercih edilmektedir. Kirpik lifting işlemi  60 dakika sürer.

Konya Güzellik Merkezi – MOD Beauty’de Yapılan Diğer İşlemler; Konya Kalıcı Makyaj, Kalıcı Kaş Kıl Tekniği Fiyatları Konya, Konya Kalıcı Makyaj Yapan Yerler, Konya Kıl Tekniği Kaş, Konya Lazer Epilasyon Kalıcı Makyaj için bizi arayın.

Bizi Takip Edin!

Kampanyalarımızı takip etmek, işlemlerimizi görmek ve çekilişlerimize katılmak için bizi Instagram üzerinden takip edin.

    Sizi Arayalım!

    Kampanyalarımız hakkında bilgi almak ve hızlı randevu için numaranızı bırakın, sizi arayalım!

    Onaylıyorum

    Bizi Takip Edin!

    Abonelerimize özel kampanlarımız ve videolu içeriklerimiz ve hizmetlerimiz için Youtube kanalımıza abone olun!.